Черкащани блискуче виступили на Кубку України з фітнесу (фото)

5 Травня 2014 17:13

Днями завершився Кубок України з фітнес-дисциплін за версією IFBB, який проходив Львові.

На Кубку України було розіграно 30 комплектів медалів  у 6 фітнес-дисциплінах :  з бодібілдингу, фітнесу, класичного бодібілдингу, бодіфітнесу, фізік  і фітнес-бікіні. 32 спортсмена представляли нашу область на цих  змаганнях.

168
У перший же день змагань черкаські фітнесисти не залишили своїм суперникам  жодних надій і  вже до обіду 9  медалей лежало  в  скарбничці нашої збірної.  Володарями Кубку України стали:  Гончаренко Марина  в.к.- юніорки, Посенко  Вероніка – в.к. ювінали, Мельнікова Анна – в.к. діти. Срібні медалі вибороли: Дьячук Олександра – в.к. молодь, Гринькова Олександра – в.к. ювінали, Голосова Вікторія – в.к. діти. Бронзові медалі у: Кобзар Дарини – в.к. юніорки, Похилюк Олександри – в.к. ювінали, Гуліди Анжели – в.к. діти.

andrey5467898
Другий день змагань приніс “золото” з бодібілдингу до 80 кг красиво виграв у значно молодших опонентів досвідчений   Андрій Ященко (в центрі фото). Ця перемога дозволила йому  виконатити норматив “майстра спорту України”, про який  він давно мріяв.