Черкаський Центр лазерної хірургії називають найпотужнішим в Україні

16 Червня 2014 11:11

Лазерне випромінювання в медичній практиці не втрачає своєї актуальності. В медицині та косметології практично не залишилося областей, де б не застосовувався лазер. Цей метод лікування застосовують як самостійно, так і в комбінації з іншими видами лікування. Варто зауважити, що лазерне випромінювання є операцію, яка не вимагає госпіталізації.

Черкаське відділення лазерної та естетичної медицини, що діє на базі комунального некомерційного підприємства “П’ята Черкаська міська поліклініка” Черкаської міської ради, є найпотужнішим центром в Україні. Саме в Черкасах працює єдине в Україні підприємство, яке розробляє і виробляє низько- і високоенергетичні лазерні медичні апарати та інструменти до них.

oda.ck.ua

oda.ck.ua

Сьогодні Центр оснащено шістьма сучасними лазерними медичними апаратами, що дають змогу в амбулаторних умовах проводити хірургічне лікування хворих із судинною, ортопедичною, проктологічною, гінекологічною, дерматологічною патологіями.

За допомогою лазеру медики успішно видаляють татуювання, врослі нігті, гігроми, лікують варикозну хворобу ніг тощо. Нині в Центрі працюють загальний хірург, судинний хірург, лікар-дерматолог та лікар-гінеколог. За останній рік проведено близько 2 000 операцій.

За 2013 рік Центр здобув два патенти: був розроблений спеціальний інструментарій для лазерної ліпосакції та впроваджений синій лазер. Методика лікування лазером із синім спектром застосовується практично скрізь: у косметології, судинній хірургії, дерматології.