В області дещо зросла кількість гастроентероколітів

6 Серпня 2014 16:53
medportal.su

medportal.su

За результатами щотижневого моніторингу інфекційної захворюваності на гострі кишкові інфекції з 26.07 по 01.08. на Черкащині зареєстровано 61 випадок захворювань на ГКІ проти 62 за минулий тиждень.

Про це повідомили в Головному управлінні Держсанепідслужби у Черкаській області.

Зокрема у м. Черкаси зареєстровано 18 випадків, м. Умань – 5, м. Сміла –7, Золотоніському районі – 6 випадків, Черкаському – 7, Городищенському – 5 випадків. На 9 адміністративних територіях виявлені поодинокі випадки гострих кишкових інфекцій, ще на 9 – ці захворювання не реєструвались.

Серед захворювань на ГКІ збільшилась кількість гастроентероколітів невстановленої етіології (23 випадки), зокрема, в м.Черкаси – 6, м. Умань – 5, м. Сміла – 2, Золотоніському районі – 4 випадки, ще у 5 районах виявлялись поодинокі випадки захворювань. Зареєстровано також 23 випадки гастроентероколітів встановленої етіології, 11 випадків сальмонельозу, 2 випадки вірусного гепатиту А та 2 випадки шигельозу (дизентерії).

У “вогнищах” проведений комплекс необхідних заходів, зокрема: обстеження контактних осіб, лабораторні дослідження води питної, харчових продуктів. Відхилень не виявлено.