На Черкащині підлікували 70 учасників АТО

21 Вересня 2014 12:00

1400074240-9413-kapelnitsaУ лікувальних закладах Черкаської області пролікувалося 70 учасників АТО. Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА Анатолій Ситник.

За його словами, всі учасники АТО, які отримали поранення або були травмовані отримують спеціалізовану медичну допомогу у військових госпіталях. У разі необхідності при зверненні за медичною допомогою та потребі у медичній реабілітації поранені бійці направляються на лікування до медичних закладів області за місцем проживання.

“Так, до закладів охорони здоров’я області звернулось 70 осіб, які брали участь в антитерористичній операції на сході України, – зазначив Анатолій Ситник. – Станом на 18 вересня продовжують лікування у лікувально-профілактичних закладах області 23 особи. Всім цим особам надається медична допомога своєчасно та безоплатно відповідно до галузевих стандартів”.

За даними департаменту, в умовах лікувально-профілактичних закладів області вже отримали медичну реабілітацію 10 бійців, що є учасниками АТО, та потребують – 3 особи.

“Крім того, в Черкаському обласному госпіталі для інвалідів вже активно розпочата робота зі створення Центру медичної реабілітації учасників бойових дій, зокрема учасників антитерористичної операції. Відкриття Центру заплановано у жовтні цього року , – наголосив Ситник. – Незважаючи на ремонт, госпіталь вже пролікував 3 учасників АТО з нашої області та продовжують отримувати реабілітацію ще дев’ятеро”.