Черкащанка Анастасія Сапсай – срібна чемпіонка світу з дзюдо

28 Жовтня 2014 08:57

27102014sapsayworldcup6QrIzp9GwroЧеркащанка Анастасія Сапсай стала срібною призеркою Чемпіонату світу з дзюдо. Наша землячка взяла участь у світовій першості серед юніорів та юніорок Ю-21. До Маямі поборотися за медалі приїхало більше 500 спортсменів із 72 країн світу. Україну представляло 13 атлетів.

На американському старті Сапсай увійшла у трійку лідерів вагової категорії +78 кілограмів. Спортсменка провела 4 поєдинки. У першій зустрічі вона перемогла єгиптянку Каріман Шафік. Без особливих труднощів Сапсай здолала на татамі і другу суперницю – німкеню Мішель Гошін. У семіфіналі черкащанка продовжила виграшну серію поєдинків. Цього разу здолавши у кореянки Хан Мі Джін. Проте у фіналі Анастасія Сапсай програла японській дзюдоїстці – Асахіні Сарах.

Відтак Сапсай оформила другу сходинку і це поки найвища нагорода у кар’єрі спортсменки.