Черкащани здобули перемогу на чемпіонаті України з морського багатоборства

26 Травня 2015 21:30

26052015290415_1509802_1599545133647316_8984249951088881818_nБільше сотні спортсменів з усієї України змагалися в місті Києві з 13 по 18 травня у чемпіонаті України з морського багатоборства.

Протягом п’яти днів, у доволі важких погодних умовах, спортсмени визначали найкращих у плаванні на 200 м, стрільбі з пневматичних пістолетів, вітрильних перегонах, кросі на 800 м та веслуванні на ялах (1000 м) на основному старті року серед жінок та юнаків.
За правилами змагань переможці та призери визначалися за сумою всіх видів, як у загальнокомандному так і особистому заліку.

У загальнокомандних виступах команда жінок Черкаської області, показавши найкращі результати з веслування та вітрильних перегонів, з великою перевагою випередила своїх суперниць, та повернулися додому з золотими медалями та кубком чемпіонату України.

Порадували своїм виступом і збірна команда Черкаської області юнаків. У напруженій боротьбі багатоденних змагань вони стали срібними призерами, поступившись лише представникам Київської області.

В особистому заліку серед жінок перше місце посіла представниця Черкаської області, майстер спорту, Єлизавета Хорошко,яка займається в ДЮСШ “Олімп” та Анна Сенюта, представниця ФСТ “Динамо” Черкаської області, посіла друге місце, третьою за сумою п’яти днів стала представниця команди міста Києва Валентина Гончаренко.

В особистому заліку серед юнаків, представник КДЮСШ Черкаської міської ради, член збірної команди Черкаської області Снесар Денис вже вкотре довів, що він найсильніший в Україні, та показавши найкращі результати зі стрільби та кросу цих змагань, виборов чемпіонське звання. Його товариш по команді та представник тієїж спортивної школи Божко Данило, посів третє місце.