Дев’ятирічна фітнесистка з Черкас виборола золото Чемпіонату світу (фото)

22 Червня 2015 08:21

17 червня збірна команда України з дитячо-юнацького фітнесу повернулася з Сербії, де 13-14 червня в місті Нови Сад пройшов Чемпіонат світу з фітнесу серед дітей та підлітків. Збірну України представляли семеро черкащанок, вихованок студії “Грація” (керівник – Антоніна Оробець) – переможці та призери Кубків і Чемпіонатів України, що заслужили представляти свою країну на такому серйозному форумі.

1

2

6

П’ятеро з семи спортсменок із Черкас увійшли до фіналу, двоє опинилися за бортом фіналу, посівши 8 і 9 місця.Тільки одну медаль – але найвищої проби, золоту – в найжорстокішій боротьбі виграла Анна Мельникова, залишивши за собою 23 учасниці категорії 8-9 років. Дві наші спортсменки цієї категорії Катерина Діденко й Єлізавета Шевченко отримали також кубки фіналістів, посівши відповідно 5 і 6 місця.

3

96001454

Ще дві черкаські юні фітнесистки в категорії 10-11 років Дарина Ковбасюк і Анжелла Гуліда зайняли відповідно фінальні 5 і 6 місця, змагаючись з 29 суперницями цієї категорії.

Усі виступи українських спортсменок лишили в учасників чемпіонату приємні враження своєю технікою, естетикою і стильністю.