На Черкащині встановлено надзвичайний 5-й рівень пожежної небезпеки

24 Липня 2015 15:12
ck.mns.gov.ua

ck.mns.gov.ua

Український гідрометеорологічний центр попереджає, в період з 25 по 26 липня на території області температура повітря становитиме +35 … +38 градусів.

Така спекотна погода загрожує масштабними лісовими пожежами, загораннями торфовищ, сільгоспугідь та хлібних полів.

Категорично заборонено у цей період ходити до лісу, кидати на відкритих територіях, на узбіччях автодоріг непогашені сірники та недопалки, а також заїжджати на територію лісового фонду на автомобілі.

Варто також пам’ятати, що найменша жарина з вихлопної труби автомобіля, не загашений недопалок, багаття, залишене без нагляду відпочивальників, можуть спричинити велику біду.

Давайте пам’ятати, що природа потребує нашого захисту і бережливого ставлення до неї! Тому помітивши найменше розповсюдження вогню негайно телефонуйте до служби порятунку «101».

Ще однією небезпекою, яка підстерігає черкащан у цей період, є надзвичайні події на воді. З початку року на водоймах області загинуло вже 24 особи, троє з них – діти. Більшість смертей на воді спричинено купанням у нетверезому стані та у необладнаних для цього місцях.

Тож рятувальники ще раз звертаються до черкащан із проханням відповідально ставитись до своєї безпеки та безпеки дітей, яких не можна залишати без нагляду.