Черкаські триатлети – срібні призери чемпіонату України

25 Серпня 2015 11:04

25082015thriathlohn11951294_1645706959031133_5411680069116920114_nСрібні медалі вибороли черкащани на чемпіонаті України з триатлону. Всеукраїнську першість приймало Запоріжжя. Чемпіонат проходив у категоріях дорослі та юніори.

Серед юніорів черкаські триатлоністи (Чаплікас Альгірдас, Косов Георгій, Волинець Микита, Яненко Олександр та Климович Максим) вибороли ІІ командне місце, поступившись одеситам, “бронза” – в команди Полтавської області.

Юніорки опинилися на 3-й сходинці турнірної таблиці у складі Пащіни Вероніки, Бережної Дарії, Чабаненко Ірини, Мережко Анни та Мережко Катерини.

Серед чоловіків черкаські спортсмени (Рожков Олександр, Альошин Віктор, Синюта Михайло, Земцев Віктор та Сюткін Олексій) посіли V місце турнірної таблиці.