Ремонт у черкаському театрі розпочнеться хіба що влітку

10 Березня 2016 12:54

20150701_155220Не раніше літа Черкаська область може отримати гроші на відбудову обласного драматичного театру. Про це сказав міністр культури В’ячеслав Кириленко, перебуваючи на Звенигородщині 9 березня, інформують в ОДА.

Пожежа в черкаському трапилася торік у липні. Тоді вогонь ущент знищив глядацька залу, покрівлю, фойє та навіть допоміжні приміщення. На роботи з розчищення згарища область спрямувала кошти з резервного фонду. Місто аналогічне прохання проігнорувало. Водночас понад 16 млн грн на першочергові роботи в театрі надійшли з державного бюджету лише наприкінці року. Через це з них вдалося використати лише близько півмільйона.

“Тепер ми заново проходимо всю затяжну процедуру, – пояснює голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Усі необхідні документи до Кабміну вже подали. За підрахунками фахівців, на реконструкцію театру потрібно близько 140 млн грн. Розраховуємо отримати цьогоріч кошти хоча б на перший етап – накриття даху, встановлення вікон тощо. Уже потім перейдемо до внутрішніх оздоблювальних робіт”.

20160309_132146Очільник області сподівається, що цього року потрібні кошти від держави надійдуть не запізно. Бо самотужки відбудувати театр область не має ресурсу.

“Ми сприяємо тому, щоб із державного бюджету були спрямовані кошти на реконструкцію обласного драмтеатру, – додав Кириленко. – Приблизно у травні завершиться розподіл коштів Державного фонду регіонального розвитку. Тому влітку можна очікувати, що розпочнуться відновлювальні роботи”.

Як виглядав черкаський театр наприкінці зими – можна побачити ТУТ.