Черкаський стрілець здобув “бронзу” на етапі Кубку світу

22 Травня 2016 16:14

Kulish-S2Вихованець черкаської школи стрільби Сергій Куліш у першому фіналі Кубка світу зі стрільби кульової у німецькому Мюнхені здобув бронзову нагороду.

Сергій виступав у вправі ГП-6 (стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м) і з результатом фінальної серії 186,8 очка серед 114 учасників посів третю сходинку п’єдесталу пошани.

“Сергій зайшов до фіналу третім, після фіналу залишився теж третім. Боротьба була дуже напруженою, він довго йшов на другому місці, але в кінці фіналу програв буквально півочка й у результаті приміряв “бронзу”, – прокоментувала виступ тренер Сергія Куліша, майстер спорту міжнародного класу Наталія Чепурна.

Перемогу у вправі святкував QIAN Xuechao з Китаю, який ще й став рекордсменом світу. Срібну нагороду здобув ще один китаєць CAO Yifei.

Львів’янин Олег Царьков з результатом кваліфікації 626.9 очка посів 12 місце, Андрій Сировня з Полтави (результат кваліфікації 617,8 очка) завершив виступ 78-м.

Джерело: Чемпіон