Черкаські студенти зможуть навчатися у польській академії 

29 Листопада 2016 18:00
kubg.edu.ua

kubg.edu.ua

На завершальній стадії перебуває укладення угоди про співробітництво між Черкаським державним технологічним університетом та Полонійною академією в Ченстохові (Польща). Це дозволить студентам ЧДТУ за економічними та ІТ-спеціальностями  отримувати подвійні дипломи. Про це повідомив ректор ЧДТУ Олег Григор.

“До впровадження програми подвійного диплому долучились два факультети ЧДТУ – економіки та управління, та інформаційних технологій і систем. Полонійна академія  – це приватний виш, що об’єднує сім інститутів та шкіл – і дуже активно співпрацює із українськими університетами. Це далеко не єдина можливість отримання подвійного диплому для наших студентів – і така співпраця із багатьма закордонними вишами створює можливість забезпечувати додаткові  знання та переваги наших випускників”, – зауважив Григор.

“Навчатися у цій академії, протягом одного семестру, зможуть наші майбутні магістри – уже у березні-квітні наступного року, – зазначила завідувач кафедри міжнародної економіки та бізнесу ЧДТУ Леся Петкова. – Полонійна академія в Ченстохові є учасником програми ERASMUS+.  Тож для українських студентів-учасників програми подвійного диплому існує додаткова можливість участі в програмах академічної мобільності з європейськими університетами-партнерами Академії та проходити практику в країнах Євросоюзу”.

У рамках  співпраці з  академією планується також і організація та участь у ІІ  Міжнародній  науковій  конференції “Глобальні аспекти світового господарства та  міжнародних відносин в умовах нестабільності економіки”, що відбудеться у  квітні наступного  року в Ченстохові.