Студент із Черкас виборов перемогу в Кубку України з армспорту

27 Грудня 2016 09:39

Студент-першокурсник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олег Данілов виборов перемогу в Кубку України з армспорту серед чоловіків і вперше виконав норматив майстра спорту України.

Про це інформують у прес-службі вишу.

cdu.edu.ua

cdu.edu.ua

Кубок України з армспорту серед чоловіків пройшов 11-12 грудня 2016 року у м. Харків. Студент ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я ЧНУ виборов “золото” на ліву руку у ваговій категорії 110+ кг. Тренер Олега — Геннадій Данілов.

Нині хлопець відпочиває і готується загадувати новорічні бажання, але тренування продовжуються, бо ж незабаром стартує новий сезон.

Нагадаємо, цього року Олег Данілов був визнаний абсолютним чемпіоном з армспорту в Україні в своїй ваговій категорії, в травні здобув дві “бронзи” на Чемпіонаті Європи з армспорту, дві “срібні” нагороди на праву й ліву руку виборов на Чемпіонаті світу.