21 березня черкащан закликають приєднатися до флешмобу на допомогу “Сонячним дітям”

18 Березня 2017 18:10

21 березня увесь світ приєднується до флешмобу на підтримку людей із синдромом Дауна. Черкащан теж запрошують долучитися.

“Цей день було обрано не випадково: 21-й день 3-го місяця року було обрано, аби показати, що синдром Дауна пов’язаний із наявністю у клітинах людини 3-ї хромосоми в 21-й парі. У Всесвітній день людей з синдромом Дауна увесь світ приєднується до акції – флешмобу Lots of socks. Усі бажаючі показати свою підтримку людям із синдромом Дауна надягають дивним чи кумедним чином шкарпетку – у такий спосіб, щоб це могло  спричинити подив людей на вулиці. Адже це саме та реакція, яку відчувають на собі щодня люди із синдромом Дауна, спілкуючись із оточуючими або просто виходячи на вулиці міста. І я закликаю усіх черкащан підтримати цей флешмоб на користь організації, якою і я сам давно  опікуюся – це “Сонячні діти Черкащини”, що поєднує родини, що виховують дітей із синдромом Дауна”, – говорить засновник черкаської громадської ініціативи “Нові люди Черкас” Віктор Євпак.

Він закликає мешканців Черкас 21 березня придбати у організації “Сонячні діти  Черкащини” пару шкарпеток і взяти участь у флешмобі Lots of socks, показавши цим свою підтримку “сонячних дітей» і їхніх родин.

Усі кошти, зібрані цього дня, будуть використані для допомоги дітям із синдромом Дауна.

Зв’язатися із організацією “Сонячні діти Черкащини” можна за телефонами: 0995361820, 0936676619.

Ось як можна одягти кольорову шкарпетку у Всесвітній день людей з синдромом Дауна: https://www.youtube.com/watch?v=JQyOS2IAdb0