4-річного Стаса з Катеринополя, на чиє лікування збирали гроші всією Україною, прооперували

21 Квітня 2017 20:05

Багатьох українців, особливо після емоційних закликів про допомогу відомого мандрівника Дмитра Комарова та співачки Надії Дорофеєвої, хвилює доля маленького катеринопільчанина Стасика Лисенка.

Нещодавно, зібравши за три дні понад 110 тисяч доларів, необхідних для лікування, малюка відправили на операцію в Туреччину. Наразі вже є результат. Модератори групи “Стасик, живи!” (“ВКонтакті”) 15 квітня повідомили:

“… один етап уже пройдено – 10 квітня нашому Сонечку зробили операцію, 8,5 годин хвилювань, метань, сліз і молитов… Операція пройшла успішно, але наслідків не вдалося уникнути. У Стаса відняло лівий бік. Лікарі стверджують, що протягом 2-3 тижнів функції відновляться, необхідна постійна присутність, догляд. Хлопчик погано розмовляє. Пухлина відправлена на біопсію, гістологію з метою визначити її “ПІБ”, з чого вона складається! Попередній прогноз доктора: це 1 або 2 стадія раку, у стовбурі мозку пухлина не може бути доброякісною. Результати очікуємо…Після цього буде визначено подальшу схему лікування малюка, можливо доведеться робити ще одну операцію”…

Попри складність ситуації й хвилювання за хлопчика, його мама, Юлія Тищенко, теж не забуває про людей, що підтримали її сім’ю, морально і матеріально у скрутну хвилину. На Пасху вона звернулась до всіх із привітаннями та словами вдячності.

Зараз у групи “Стасик, живи!” близько тисячі підписників, і це лише ” ВКонтакті”, крім того, за долею малюка слідкують і у мережі ” Фейсбук”, і в ” Однокласниках”, не кажучи вже про численних шанувальників Дмитра Комарова, Надії Дорофеєвої та підписників черкащанки Альони Семиліт.