Суворий відбір: як прикордонники поповнюють свої лави (відео)

18 Травня 2017 20:45

скрін із відео

В Оршанецькому центрі Держприкордонслужби відбирають нові кадри для охорони державного кордону. Конкурс має на меті реформувати ДПСУ та оновити кадровий склад відомства. Першими оновлять підрозділи на пункті пропуску “Краковець” та в аеропорту “Бориспіль”, передає 5 канал.

23-річний Юрій Недзельський – один із трьох тисяч охочих служити прикордонником. Хлопець живе у Борисполі на Київщині. Про конкурс дізнався зі ЗМІ і наважився спробувати. Він упевнений: має для цього усі необхідні якості.

“Прикордонники перші зустрічають людей і останні проводять. Це завжди обличчя держави”, – переконаний Юрій.

Конкурсанти з усієї України мають продемонструвати свою силу і спритність: змагаються у віджиманні, підтягуванні, бігу. У конкурсі беруть участь як цивільні, так і ті, хто служить у прикордонній службі.

Після спортивних вправ – співбесіда. Екзаменують представники Прикордонної служби України, посольства США та Міжнародної організації з міграції. “Наше завдання є досить широким. Разом з іншими експертами ми оцінюємо, що кажуть і цивільні кандидати і військовослужбовці. Їхню чесність, їхню поведінку, можливості та здібності”, – коментує представник Міжнародної організації з міграції Артур Вонсовський.

Як проходив суворий відбір – дивіться у сюжеті: