Чотири департаменти Черкаської міськради створять власні тендерні комітети (документ)

19 Травня 2017 11:20

Чотири департаменти Черкаської міської ради – житлово-комунального комплексу, архітектури та містобудування, освіти та гуманітарної політики, охорони здоров’я та медичних послуг – створять власні тендерні комітети.

Про це у своєму фейсбуку повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

“Аби уникнути подальших спекуляцій навколо теми тендерного комітету та витрачання бюджетних коштів і довести повну готовність міської ради працювати за системою ProZorro, підписав сьогодні відповідне розпорядження. Ним зобов’язавав директорів чотирьох департаментів – житлово-комунального комплексу, архітектури та містобудування, освіти та гуманітарної політики, охорони здоров’я та медичних послуг – створити власні тендерні комітети”, – зазначив Бондаренко.

 

Новостворені комітети мають запрацювати до 15 червня нинішнього року.

“Відтак уже менш ніж за місяць розпорядники коштів міського бюджету нестимуть персональну відповідальність за організацію та проведення закупівель товарів, робіт та послуг. А також здійснюватимуть закупівлю товарів через систему електронних державних закупівель ProZorro за умови, що вартість предмета закупівлі перевищуватиме 20 тисяч гривень”, – додав Бондаренко.

Нагадаємо, нещодавно виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив рішення про те, що зазначені департаменти можуть здійснюватимуть процедури закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти самостійно.