Розпочалися зйомки фільмів про “чудесні містечка” України: Канів – на черзі

30 Травня 2017 15:00

Розпочалися зйомки фільмів із циклу “7 чудес України: історичні міста та містечка”. Про це пише видання “Рідна країна”.  Загалом буде відзнято 10 фільмів, у тому числі – і про Канів на Черкащині. Місто увійшло до числа переможців конкурсу, який тривав у 2016 році.

Як поінформував ініціатор всеукраїнської акції “7 чудес України” Микола Томенко, над цим новим циклом фільмів із серії “7 чудес України” працює творча група телеканалу ICTV, і протягом останніх днів зйомки відбуваються в м. Хуст (Закарпатська обл.) та м. Галич (Івано-Франківська обл.).

“Пропагуємо давній Галич часів Ярослава Осмомисла.
Як відомо, в ці часи збудовано третій за величиною храм княжої України-Руси — Успенський собор!”, – фото з фейсбуку Миколи Томенка

“Спеціальним завданням цього нового серіалу є допомога у пропагуванні історичних, культурних та туристичних можливостей міст та невеличких містечок України, а також донесення до широкого загалу невідомих та менш знаних сторінок української історії та героїчних постатей”, — зазначив Томенко.

Як відомо, за підсумками акції “7 чудес України: історичні міста та містечка”, яка відбулася у 2016 році, переможцями стали такі міста (за абеткою): Бердянськ (Запорізька обл.), Біла Церква (Київська обл.), Галич (Івано-Франківська обл.), Диканька (Полтавська обл.), Канів (Черкаська обл.), Ніжин (Чернігівська обл.), Хуст (Закарпатська обл.) . Крім того, Оргкомітетом було визначено три спецномінації для міст, що мають значний туристичний потенціал і зацікавленість місцевої громади у розвитку своїх населених пунктів. Спецномінаціями відзначено Бердичів (Житомирська обл.), Жовкву (Львівська обл.) та Теребовлю (Тернопільська обл.).

Нагадаємо, за підсумками цієї акції у попередні роки вже створено 40 фільмів про найкрасивіші, найважливіші та найцікавіші куточки нашої країни: 10 фільмів із циклу “7 історичних чудес України”, 10 фільмів про “7 природних чудес України” та 20 фільмів із циклу “7 чудес України: замки, палаци, фортеці”. Ці фільми транслюються на центральних та місцевих телеканалах, а також їх можна подивитись онлайн або завантажити на офіційному сайті акції www.7chudes.in.ua.

 

З