Спортсмени ЧІПБ – бронзові призери  Кубку України з пожежно-прикладного спорту

18 Серпня 2017 19:51

З 17 до 18 серпня на базі спорткомплексу Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС у Хмельницькій області відбувся Кубок України із пожежно-прикладного спорту, присвячений 26-й річниці Незалежності України.
Цього року за право називатися найсильнішими в пожежно-прикладному спорті змагалися 17 команд з регіонів України та вищих навчальних закладів структури ДСНС. Усього 152 спортсмена-рятувальника.

У бойовому розгортанні від мотопомпи представники ЧІПБ вибороли третє місце.
Дисципліна ця – командна і вважається найбільш наближеною до реальних умов роботи під час ліквідації пожеж. Оцінювання відбувалося за такими показниками: швидкість, влучність і злагодженість роботи збірної. За умовами дисципліни спершу спортсмени після стартового сигналу здійснюють бойове розгортання від мотопомпи, прокладають рукавну лінію і подають воду з двох стволів по спеціальних мішенях. Дисципліна передбачає дві спроби.

Загалом у командному заліку збірна інституту з пожежно-прикладного спорту зайняла третє місце.

Також на змаганнях випускник інституту 2017 року Максим Шинкаренко (Київська область), випускник 2016 року Богдан Чабан (м. Київ), курсанти ЧІПБ Олексій Прокоф’єв та Владислав Хлібодар отримали посвідчення майстра спорту України з пожежно-прикладного спорту, розповіли у ЧІПБ.