За кошти бюджету в Черкасах капітально відремонтують 256 ліфтів (адреси)

12 Вересня 2017 17:45

Сьогодні виконавчий комітет Черкаської міської ради доповнив  перелік ліфтів, де цього року буде виконано капітальний ремонт. Загалом у 256 ліфтів, які перебувають на балансі комунальних підприємств Соснівської та Придніпровської служб утримання будинків, у 2017 році спливає гранично-допустимий термін експлуатації.

Тож, згідно з правилами експлуатації, вони мають бути зупинені в обов’язковому порядку на капітальний ремонт, що й здійснюється в Черкасах щороку.

Усі роботи з оновлення обладнання та ліфтових механізмів, які відпрацювали 25 років, у багатоповерхівках, що ними опікується Служби утримання будинків, фінансуються  у повному обсязі з міського бюджету, повідомляють у міській раді.

За словами першого заступника директора департаменту ЖКК  Олексія Шкіньова, з початку року вже відремонтовано 108 ліфтів. З рештою ліфтів, згідно із щомісячним графіком, тривають необхідні підготовчі роботи: розробляється проектно-кошторисна документація, здійснюється обстеження та безпосередні ремонти. На завершення капремонтів у всіх запланованих ліфтах до кінця року необхідно додати ще близько 3 мільйонів гривень. Це питання виноситиметься на розгляд найближчої сесії міської ради.

ПЕРЕЛІК ОБ’ЄКТІВ
для капітального ремонту житлових будинків, що перебувають на балансі комунальних підприємств (капітальний ремонт ліфтів) на 2017 рік