Із Черкас до Калинівки виїхала група саперів

27 Вересня 2017 13:24

Сьогодні о 7 ранку на допомогу пожежно-рятувальним підрозділам ГУ ДСНС у Вінницькій області до смт. Калинівка з Черкас виїхав піротехнічний розрахунок аварійно-рятувального загону спеціального призначення обласного управління ДСНС. На Вінничину вирушило п’ятеро черкаських саперів на двох спецавтомобілях, повідомляють рятувальники.

unian.ua/Reuters

Сапери будуть виконувати завдання з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла 26 вересня на території військових складів в Калинівці.

Крім цього, у стані підвищеної готовності знаходиться черкаський  зведений загін, сформований з 10 рятувальників та 2-х одиниць пожежної техніки з Тальнівського та Христинівського пожежно-рятувальних підрозділів.

Усі рятувальники забезпечені бойовим одягом, спорядженням, засобами індивідуального захисту та медичними препаратами.

Нагадаємо, 26 вересня близько 22:00 надійшла інформація про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу м. Калинівка. Здійснено оповіщення жителів м. Калинівка та населених пунктів в 10-кілометровій зоні (Павлівка, Медвідка, Дорожне, Сальнік, Стрижавка. За заявками мешканців додатково здійснено відселення з с. Іванів та Лісова-Лисіївка Калинівського району).

Станом на 10:00 евакуйовано понад 30 000 чоловік. Заходи з евакуації населення продовжуються. Для перевезення евакуйованого населення залучено 50 автобусів, 10 карет швидкої медичної допомоги та психологи ДСНС.

За оперативною інформацією, травмовано 2 особи яких госпіталізовано до медичних закладів.

Підрозділами ДСНС ліквідовано загоряння 4 житлових будинків, що виникло внаслідок влучання боєприпасів.

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації всього залучено 691 осіб та 149 одиниць техніки. Від ДСНС — 195 осіб та 49 одиниць техніки, у тому числі 1 літак АН-32П, від Національної поліції 270 чоловік та 60 одиниць техніки, Нацгвардія – 136 чоловік та 20 одиниць техніки, від Мінстераства оборони України — 30 чоловік особового складу та 5 одиниць техніки, у тому числі 2 пожежних танки, від ПАТ «Укрзалізниця» 3 пожежних потяга. Крім того, від Міністерства охорони здоров’я працює 30 медиків та 10 автомобілів швидкої допомоги.

До місця події направлено 20 піротехнічних розрахунків ДСНС чисельністю 98 чоловік та 48 одиниць техніки. Приведено в готовність 30 пожежних розрахунків чисельністю 150 чоловік.

Працює телефонна “гаряча лінія” Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації за номером 043-332-13-35.