Черкащанин став абсолютним чемпіоном світу з бодібілдингу (фото)

8 Листопада 2017 14:37

Збірна України здобула три нагороди чемпіонату світу з бодібілдингу серед чоловіків, що з 2 по 6 листопада проходив в Бенідормі (Іспанія). На змаганнях тріумфував черкащанин.

ukrinform.ua

Двічі на найвищу сходинку п’єдесталу світової першості підіймався черкащанин Дмитро Горобець (на фото). Спочатку він здобув перемогу у своїй ваговій категорії в дисципліні “менс фізик” (“пляжний бодібілдинг”) до 176 см, а потім був визнаний абсолютним чемпіоном світу в цій категорії.

За кожну перемогу він отримав 15 000 євро. Men’s physique, або “пляжний бодібілдинг”, – відносно нова номінація IFBB, де спортсмени мають менший об’єм м’язів, однак більш спортивну й естетичну будову тіла, пише “Український репортер”.

dsmsu.gov.ua

ukrreporter.com.ua

Ще один українець – Володимир Бірук – став срібним призером змагань з бодібілдингу серед спортсменів до 100 кг, повідомляють у Міністерстві молоді й спорту України.