Як за чотири роки “політичні негідники” вбили ідею “Революції гідності”

21 Листопада 2017 10:23

Коли запитують про те, як виникали Майдани в Україні, відповідаю:
– на світоглядних засадах, довкола суспільних ідей і національних цінностей. Майдан не можна зібрати за гроші або на замовлення і не кожна акція протесту проти злочинної влади може стати Майданом. Бо ІДЕЇ, а не жага до влади чи політична ненависть є головною рішійною силою правдивого поступу.

oleg-leusenko.livejournal.com

Проте, нині маємо всі підстави твердити, що моральні постулати, політичні дії та вчинки “майданної влади” є радше продовженням ідеології та ментальності попереднього режиму Януковича, аніж очікуваної суспільством нової влади, яка шанує і підносить ГІДНІСТЬ ЛЮДИНИ і НАЦІОНАЛЬНУ ГІДНІСТЬ ПОНАД УСЕ!
Кадрові призначення СВОЇХ, просування ВЛАСНОГО бізнесу, ЦИНІЗМ, НАРЦИСИЗМ І МАРНОСЛАВСТВО – все це, означення поведінки нинішньої влади, яка прямо суперечить суспільним очікуванням після Майдану.

“ВЛАДНІ ГЕРОЇ МАЙДАНУ” за 4 роки “МУЖНЬО І ПОСЛІДОВНО” колекціонували гроші, посади, іменні пістолети, звання й нагороди… І при цьому вчили простий народ, що “ГЕРОЯМ МАЙДАНУ” ЦЕ ДОЗВОЛЕНО, бо вони фінансували і організовували “РЕВОЛЮЦІЮ ГІДНОСТІ”, а нині “захищають” Україну від Путіна.

Отак, за ці роки й сталося, що Україна пройшла чотирирічний шлях від “РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ДО ВЛАДИ НЕГІДНИКІВ”.

Що далі?

Є шанс демократичної та правової зміни “влади негідників”,
а є народні методи усунення “влади мерзотників”.

ОТОЖ, ВИБІР У НАС Є!

Микола Томенко, лідер Громадського руху “Рідна країна”, допис у фейсбуку