Черкащани про головні події 2017 року: хто винен і що робити?

23 Грудня 2017 19:19

Про найбільш резонансні події на Черкащині у 2017 році та шляхи їх вирішення пише відомий громадський діяч, голова Громадського руху “Рідна країна” Микола Томенко у своєму фейсбуку. За інформацією соціологів, темами, найбільш дискутованими та конфліктними в регіоні стали ремонт мосту через Дніпро та суперечки між командою міського голови Черкас і його опонетами стосовно забудови набережної в обласному центрі. 

“Обласна влада разом з Автодором енну кількість разів змінювала терміни завершення робіт і нарешті ВІДМОВИЛАСЯ ВІД УСІХ ОБІЦЯНОК та запустила наполовину зроблений міст у грудні, – зазначає Томенко. –  Як же на цю подію відреагували мешканці Черкас:
Хто, на вашу думку, насамперед несе відповідальність за несвоєчасне завершення ремонту мосту в Черкасах?
Черкаська обласна влада – 42.8
Укравтодор – 20.3
Уряд -14.5
Важко сказати – 22.4
Отож, практично половина черкащан звинувачує обласну владу у провалі щодо виконання своїх обіцянок.

Найбільш конфліктною подією в місті Черкаси була суперечка між командою міського голови Анатолія Бондаренка та його опонентами щодо майбутнього набережної в мікрорайоні “Митниця”.
Черкащани тут майже одностайні:
Як ви вважаєте, на набережній у мікрорайоні “Митниця” треба побудувати житлові будинки чи створити зону відпочинку?
Побудувати житлові будинки – 6.8
Створити зону відпочинку – 88.0
Важко сказати – 5.2″.

“Від себе лише додам таке. Якщо місцева влада не знає, як поступити і веде непримиренні суперечки між фракціями чи бізнес-групами, найкращий вихід – ПОРАДИТИСЯ З ЛЮДЬМИ ВАШОЇ РІДНОЇ ГРОМАДИ!”, – зауважує Микола Томенко.