Весняна погода на Черкащині протримається ще тиждень

3 Січня 2018 21:46

Атлантичні циклони та їх атмосферні фронти продовжують визначати погодні умови Черкащини, підтримуючи вологу і не по сезону теплу погоду. Середньодобові температури повітря 1-2º тепла, що на 5-6º вище кліматичної норми на цей час і більш відповідають третій декаді березня. Тобто у нашому регіоні утримується весняна погода.

Фото Миколи Борисенка

За прогнозом, черговий циклон з Атлантики, що переміщується на захід Скандинавії, принесе нові порції вологого і теплого повітря. Температурний фон до кінця робочого тижня буде у межах 2º тепла за норми 4º морозу.

4 січня очікується дощ, вдень часом із мокрим снігом, місцями по області слабкий туман. Вітер південно-східний, 5-10 м/с.Температура повітря впродовж доби по області +1..+6º, у Черкасах +2..+4º. 5-6 січня істотних опадів не очікується. 7-8 січня вночі невеликий дощ та мокрий сніг, вдень без опадів.

Така погода сприяє економії паливно-мастильних матеріалів, проте негативно впливає на стан зимуючих рослин, які продовжують витрачати поживні речовини, що призводить до послаблення їх зимостійкості, зауважують у обласному центрі з гідрометеорології.