Черкаським енергетикам виплатили зароблене за жовтень

12 Січня 2018 13:00

Працівникам ПАТ “Черкасиобленерго” виплатили друга частину зарплатні за жовтень 2017 року, а це 13,5 млн грн., повідомляють на підприємстві.

Так, кожен працівник отримав решту заробленого після виплати першої частини зарплати на початку цього місяця.

Ці кошти вдалося зібрати завдяки роботі підприємства за новим алгоритмом. Відповідно до рішення комісії НКРЕКП від 28 грудня 2017 року для ПАТ “Черкасиобленерго” відмінені щодобові відрахування з рахунку підприємства й на січень встановлений алгоритм перерахувань на поточний рахунок Товариства у розмірі 13,25% від надходження коштів від споживачів електричної енергії.

“Відбулося чергове засідання НКРЕКП, де на січень продовжили алгоритм 13,25% без додаткових щодобових відрахувань до оптового ринку електроенергії для нашого підприємства, – зазначає голова правління Олег Самчук. – Ще раз дякую людям за терпіння. Ми докладатимемо максимум зусиль, аби поточну заробітну плату надалі виплачувати вчасно і якнайшвидше погасити існуючу заборгованість”.

У разі стовідсоткового збору коштів за реалізовану електричну енергію вже наступного тижня, додав він, компанія зможе розрахуватися з працівниками за листопад 2017 року, виплативши більшу частину зарплати за цей місяць.

Проте, актуальним і гострим для енергетичного підприємства залишається питання проплат за спожиту електроенергію від ПАТ “Азот”.