Чи розпустять Черкаську міськраду Аваков, Луценко і Бондаренко?!

16 Січня 2018 12:55

Чи підтримає Верховна Рада Звернення міського голови міста Черкаси Анатолія Бондаренка про дострокове припинення повноважень міськради та призначення позачергових виборів?

Фото Сергія Криниці

На думку лідера Громадського руху “Рідна країна” Миколи Томенка, такий шанс є. “Якщо Генеральний прокурор Юрій Луценко виконає свою обіцянку про боротьбу із злочинним угрупуванням “Торпеда”, яке контролює міське БПП і частину міськради”, прокоментував Томенко у своєму фейсбуку.

“Окрім того нагадаю, що Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков також оголосив “ворогами України” ОПГ “Торпеда” та їх політичних союзників. Отож, маємо вже дві фракції ВР!
Додамо, що і Анатолій Бондаренко називає своїх колишніх союзників з міського БПП – представниками “злочинного угрупування” і нині вимагає їх переобрати. Це голоси ще однієї фракції – “Батьківщини”.
Таким чином, якщо Аваков, Луценко і Бондаренко “ДІЙСНО ПРОТИ ОПГ У Черкаській ВЛАДІ”, то ВР точно ухвалить рішення про розпуск Черкаської міської ради і призначить нові дострокові вибори!”, – зазначив Томенко.