Проект “антисуїцидального мосту” створили в Черкасах (фото)

16 Січня 2018 13:32

Дизайнер із Черкас Роман Димйон запропонував нову концепцію Мосту кохання в Ювілейному парку. Найперше вона враховує загрози здійснення самогубств у цьому місці. При цьому не перешкоджає насолоджуватися краєвидом.

Роман Димйон пропонує доповнити конструкцію литим акрилом та алюмінієвим профілем, які унеможливлять стрибки з мосту.

“Втомився слухати історії про те, як міст кохання перетворюється на міст самогубств, – говорить він. – Мав вільний час і створив нову його концепцію. Це лише ескіз, який потребує оцінки інженерів, обрахунку вартості робіт тощо”.

Роман зазначає, що у вечірній та нічний час такий міст повинен мати потужну підсвітку, аби все, що там відбувається, було видно, як на долоні.

КП “Дирекція парків” ідею оновлення мосту обіцяє розглянути і винестиз на обговорення громадськості.

“Останнім часом міст справді став місцем трагедій, аби за ним не закріпилася така слава, ми готові втілювати проекти, покликані зробити металеву арку більш безпечною, – додає директор КП  Володимир Стойко. – Якщо у громади чи місцевих майстрів будуть ідеї щодо цього, радо розглянемо всі варіанти. Їх можна надати адміністрації нашого підприємства”.

Нагадаємо, міст зведений 1968 року у парку “Сосновий бір”, який є видатною пам’яткою паркового будівництва. Довжина конструкції – 65 м, висота розташування – 26 м.