На Черкащині досі без світла 3 населених пункти

25 Січня 2018 18:12

Станом на 14 годину 25 січня у Черкаській області без світла залишаються три населені пункти. Про це повідомили у ПАТ “Черкасиобленерго”.

Знеструмлені 1 лінія 10 кВ та 12 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ. Електропостачання області відновлює 41 бригада, 207 працівників та 52 одиниці техніки “Обленерго”.

“Складності у ліквідаціїї наслідків негоди виникали через падіння дерев, нависання гілля на лінії електропередач, – зазначає директор Смілянського району електричних мереж Юрій Барішок. – А також через велику товщу снігового покриву – 40-50 сантиметрів техніці та працівникам було складно діставатися до місць аварій”.

Нагадаємо, снігопад найбільше лиха наробив у Смілянському, Черкаському та Золотоніському районах. Працівникам Черкаського районного РЕМу допомагали бригади з Чорнобаїівського, Монастарищенського, Чигиринського, Черкаського міського та Тальнівського РЕМів. Смілянським енергетикам на допомогу виїхали бригади Чигиринського, Кам’янського, Смілянського міського, Шполянського, Лисянського, Маньківського РЕМів, катеринопільські енергетики мережі відновлюють разом із уманськими колегами. Наслідки стихій – проблеми, з якими можна упоратися лише гуртом.