У Чигиринському районі на Дніпрі загинув рибалка

12 Лютого 2018 16:37

На Чигиринщині в льодові купелі загинув 62-річний рибалка. Загиблого знайшли водолази, розповіли в Черкаському обласному управлінні ДСНС.

Ввечері 11 лютого на телефону лінію екстреного зв‘язку «101», 16-ї державної пожежно-рятувальної частини у місті Чигирин, із села Рацеве, надійшло повідомлення про чоловіка, який пішов на риболовлю та так і не повернувся додому.

Пошуки, організовані особовим складом рятувального підрозділу та місцевим населенням успіху не мали. Через темну пору доби та тонку кригу, яка несла загрозу людям, пошуки було призупинено до ранку.

Сьогодні до пошуків долучилося водолазне відділення аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС. Дослідивши кілька квадратних кілометрів льодового шельфу на річці Дніпро, на відстані 1,5 кілометри від берега було знайдено ополонку, в якій плавали особисті речі зниклого рибалки.

Під час занурення, на глибині 5 метрів водолаз знайшов та підняв на поверхню тіло загиблого.

Огляд місця події не залишив сумнівів, що, провалившись під кригу, товщина якої в цьому місці становила 1,5 сантиметри, 62 річний чоловік до останнього боровся за життя.

Скинувши чоботи та верхній одяг він рухався у напрямку берега. Намагаючись вибратися на кригу, чоловік раз-по-разу проламував під собою лід і робив чергову спробу. Знесилений, він так і не знайшов міцної криги, яка б витримала вагу його тіла. Через чотири хвилини перебування у холодній воді, він загинув через переохолодження…

Це вже четвертий випадок трагедії на кризі від початку року.