Британський волонтер екіпірував морського піхотинця

14 Лютого 2018 17:18

Уродженець села Кам’яний Брід на Лисянщині Микола Супрун (на фото) дев’ятнадцятилітнім два роки тому пішов захищати Батьківщину, залишивши вдома вісьмох братів і сестер. Батьки їх давно померли, діти самі виросли, підтримуючи один одного.

Микола Супрун – один з наймолодших бійців десантно-штурмової роти батальйону морської піхоти. Каже, до війська пішов добровільно, залишив комфортне життя в Одесі. Бо – щирий і відданий патріот України, і про це не соромиться казати. До цього закінчив Одеське морехідне училище, був активістом громадської організації «Український народний спротив».

Про морпіха-сироту нещодавно дізнався волонтер з Великобританії Еліот Гарванд, який приїхав в Україну допомагати дітям-сиротам. Він побував на Донбасі, де особисто зустрівся з морським десантником і вручив йому тепловізор, кевларовий бронежилет, бінокль та медичні препарати. В цій екіпіровці Микола Супрун брав участь у недавніх міжнародних військово-морських навчаннях, де відточували свою майстерність і британські десантники.