Першоквітнева погода вже встановила цьогорічний рекорд

2 Квітня 2018 13:11

У неділю 1 квітня на Черкащині максимальні температури повітря сягали 19-21, а найтепліше було в Чигирині +22. Утім, південний вітер досягав штормових значень. Найсильніший зафіксований у Золотоніському, Черкаському та Чигиринському районах – 21-24 м/с, що є найбільшими показником з початку нинішнього року, повідомляють в обласному гідрометеоцентрі.

За оцінками синоптиків, така тепла квітнева погода дозволить дещо раніше завершити опалювальний сезон. Так, стійкий перехід середньодобової температури повітря через +8, з яким і пов’язується завершення опалення приміщень, прогнозується одразу після Великодня. Та ночі ще будуть прохолодними, тому заклади соціальної інфраструктури, а особливо дитячі садочки та лікарні, ще декілька днів потребуватимуть опалення.

Прогноз погоди:
На початку поточного тижня в регіоні – невелике похолодання. Температура вночі 0..+4º, а вночі 4 квітня – навіть до 2º морозу, вдень +9..+14º. Суттєвих опадів не передбачається, вітер західного напрямку.

Із другої половини тижня після невеликих періодичних дощів, температура знову підвищиться до майже літніх значень +13..+18, але вночі буде прохолодно +2..+7º.