Повертатися у нинішню Раду – себе не поважати, – Томенко

2 Квітня 2018 13:00

Екс-депутат Верховної Ради, лідер Громадського руху “Рідна країна” Микола Томенко прокоментував ситуацію, яка склалася на цей час навколо дострокового позбавлення його мандату народного депутата. 

“Пояснив черкаським журналістам ситуацію довколо рішення КС про незаконність “крадіжки” владою мого депутатського мандату. Дійсно, рішення КС створює реальні правові передумови щодо визнання незаконним рішення про позбавлення мене депутатського мандату. Проте, ще раз звертатися до наших адміністративних (пропрезидентських) судів не має жодного сенсу. Натомість, додаємо це рішення до позову у Європейському суді з прав людини”, – написав Томенко у своєму фейсбуку.

За словами політика, навіть у разі швидкого рішення ЄСПЛ на його користь, він не повернеться до складу діючої ВР, що прославилася політичною продажністю, правовим непрофесіоналізмом і бюджетною корупцією.

“Рішення ЄСПЛ принципово важливе для того, щоб НІКОЛИ нинішні й майбутні порошенки, гройсмани і охендовські не мали можливості відбирати мандати у опонентів влади!”, – зазначив Микола Томенко.