Черкащанину стоячи аплодували данські вболівальники (відео)

10 Квітня 2018 23:41

Черкащанин Артем Довбик, який на полі виступає в ролі нападника, забив дебютний гол у складі данського “Мідтьюлланда”, принісши своїй команді перемогу над чинним чемпіоном країни – ФК “Копенгаген” (3: 2).

Талановитий форвард з’явився на полі на 56-й хвилині, коли його “Мідтьюлланд” горів 1:2. Переможну, тріумфальну крапку в матчі в результаті стрімкої контратаки поставив Артем Довбик, в один дотик “прошивши” голкіпера “Копенгагена”. На 79-й хвилині стадіон стоячи аплодував збірки української “молодіжки”, повідомляє “Черкаський спорт”.

Ця перемога дозволила “Мідтьюлланду” зрівнятися за очками з лідером чемпіонської гонки – “Брондбю”. У обох після 28 турів по 66 очок.

Нагадаємо, що колишній гравець “Черкаського Дніпра” Артем Довбик перебрався в датську команду в останній день зимового трансферного вікна на правах вільного агента.