У поминальні дні на Черкащині буде сухо, проте прохолодно

10 Квітня 2018 13:07

Як повідомляють у Черкаському обласному гідрометеоцентрі, в минулі вихідні денні температури повітря підвищувалися до +15..+18°, а вночі зафіксовані заморозки у повітрі до 1°, на поверхні ґрунту 1-3°. Проте, заморозки у першій половині квітня у нашому регіоні явище звичайне.

Фото Миколи Борисенка

Ще завтра, 11 квітня, на погоду впливатиме південний антициклон: утримається суха та аномально-тепла погода, з температурою вночі +7+9º, вдень +20+22º.
А вже 12-13 квітня на погоду Черкащини впливатимуть атмосферні фронти атлантичного циклону. Місцями чекаємо невеликий дощ та посилення вітру. Хмарність не даватиме повітрю прогрітися вище +12+17º, нічна – майже не зміниться +5+7º.

За попередніми оцінками, у поминальні дні 14-15 квітня антициклону з півночі забезпечить в області суху, проте прохолодну погоду: вночі до 0+5º, вдень до 10+15º.

З початку квітня, в результаті відсутності ефективних дощів та підвищеного температурного фону, на всій території області встановився середній (3 клас) пожежної небезпеки. Тому не слід спалювати суху рослинність та її залишки на городах, уздовж доріг та лісосмуг. Це забруднює повітря на величезних просторах та ШКОДИТЬ здоров’ю та навколишньому природному середовищу.