Книга з невідомими фактами про В’ячеслава Чорновола побачила світ

16 Квітня 2018 10:14

Книгу спогадів про політика та дисидента В’ячеслава Чорновола “Великі дерева в тіні не ростуть”презентували у столичному інформаційному агентстві “Укрінформ”. Приурочили до 80-річчя з дня його народження.

“У книзі вміщені спогади бойових соратників В’ячеслава Чорновола та невідомі факти з його життя. Видання створили для того, щоб заповнити порожню нішу української історіографії”, – сказав кореспонденту Gazeta.ua директор Центру стратегічних розробок Андрій Ніцой. Він ініціював створення цієї книги.

Книгу створювали 9 місяців. Її власним коштом видавець Андрій Яловий. У ній вміщено 14 історій – спогадів про В’ячеслава Чорновола

“Ця книга – про сенс життя В’ячеслава Максимовича. Кожен спогад у ній – це самодостатній нарис”, – сказав упорядник видання Дмитро Понамарчук. Він був прес-секретарем Чорновола.

Незабаром презентацію книги планують провести у Верховній Раді. Після цього її презентують в обласних центрах України.

Нагадаємо, 25 березня 1999 року В’ячеслав Чорновіл загинув у автокатастрофі на шосе під Борисполем. Автомобіль врізався в КамАЗ з причепом, який розвертався посеред шосе. В’ячеслав Чорновіл і його водій Євген Павлов загинули на місці, прес-секретар лідера Народного Руху Дмитро Понамарчук був госпіталізований з важкими травмами. Чорновіл – уродженець Черкащини. У грудні 1937 року він народився у смт. Єрки на Катеринопільщині.