На мосту через Дніпро триває ремонт: рух здійснюється по світлофору

7 Травня 2018 13:29

На цьому тижні рух автотранспорту по мосту через Дніпро здійснюватиметься у режимі світлофорного регулювання, повідомляють у Службі автомобільних доріг у Черкаській області.

У САД інформують, що на мосту через річку Дніпро на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 23+068 продовжуються ремонтні роботи. На час проведення ремонтних робіт, цього тижня з 9 до 17 години рух автотранспорту по мосту здійснюватиметься згідно сигналів світлофора. У інший час – рух по мосту здійснюватиметься без обмежень.

Рух автотранспорту по мосту у режимі світлофорного регулювання здійснюється таким чином: з першої до тридцятої хвилини кожної години буде відкрито рух авто з Черкас в сторону Золотоноші, з тридцять першої і до завершення кожної години – відкрито рух транспорту із Золотоноші в сторону Черкас.

Такий режим роботи пов’язаний із тим, що підрядна організація ТОВ «Альтком» встановлює металеве бар’єрне та перильне огородження.

Світлофорне регулювання працюватиме лише під час виконання робіт, які потребують тимчасового обмеження руху автотранспорту для забезпечення безпеки учасників дорожнього руху, пояснюють у САД в області.