У Володимирівському лісництві на Смілянщині облаштували симпатичний рекреаційний пункт (фото)

12 Червня 2018 16:01

У Володимирівському лісництві на Смілянщині під керівництвом лісничого Олександра Кисилічина створили новий рекреаційний пункт. Основною родзинкою зони відпочинку є лісова криничка, що знаходиться на обході майстра лісу Петра Ярошенка, який і взяв її під свою опіку.

lis-ck.gov.ua

У криничці  чудова смачна вода, адже, як зазначають лісівники, ліс значно поліпшує бактеріологічні властивості води та зменшує кількість бактерій у воді більш ніж у 20 разів.

lis-ck.gov.ua

У рекреаційному пункті є все необхідне для відпочинку – стіл та лавки для відпочинку під відкритим небом, місце для розведення вогню та сміття. Тож кожен охочий, відвідавши це казкове місце, зможе зручно відпочити та насолодитися смачною водою з лісової кринички, інформують у обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

“Щороку  проводимо значну  роботу із відновлення та впорядкування гідрологічних, історичних об’єктів, що знаходяться на території держлісфонду. Розвиваємо мережу рекреаційних пунктів. Вважаємо безпосереднім обов’язком взяти кожний такий об’єкт під особисту охорону, тримати в належному стані прилеглу територію, встановити усі необхідні зручності для відпочинку громадян», – зазначив директор ДП “Смілянський лісгосп” Юрій Сегеда.