У Черкасах експертно перевіряють якість ремонту асфальту на Надпільній

19 Червня 2018 12:55

У Черкасах узялися за незалежну експертизу ремонту асфальтного покриття вулиці Надпільної. Тут капітально ремонтують ділянку від вул.Можайського до вул.Грушевського. Підрядник вже поклав два шари покриття – нижній і вирівнюючий. Чи якісно він виконав ці роботи – перевіряють експерти на дорученням міського голови.

chmr.gov.ua

Як повідомили в міській раді, на об’єкт виїхали представники підрядника ПП “Дорстрой”, технагляду, ДП “Черкаський облавтодор” (лабораторія якого і проводитиме експертизу) та департаменту архітектури та містобудування. За допомогою керновідбірного пристрою зі щойно відремонтованої дороги вирізають конусоподібні зразки – керни, діаметром 100 мм і глибиною близько 20 см. Потім ці зразки передадуть у лабораторію, де буде проведено їхнє дослідження за такими показниками: зерновий склад, вміст бітуму, фізико-механічні властивості. Також оцінюватимуть товщину шарів.

chmr.gov.ua

” Хоча це і додаткові витрати, проте ми вважаємо, що краще спочатку витратити кошти на незалежну експертизу, а потім оплачувати роботи, ніж потім вимагати у підрядника усунення недоліків. Адже кошти громади мають використовуватися ефективно”, – наголосив директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін.

Після того, як на Надпільній буде покладено верхній, остаточний шар асфальту, на дорозі знову проведуть експертизу асфальтного покриття.