12-річна Мар’яна Юнак із Черкас потребує 150 тисяч гривень, щоб врятувати серце

21 Червня 2018 17:46

Два роки тому черкащанці з багатодітної сім’ї Мар’яні Юнак поставили діагноз – лейкоподібна деформація грудної клітини зі зміщенням вліво. Це означає, що ребра завертаються всередину і тиснуть на життєво важливі органи.

Крім зовнішнього дефекту, в таких людей виникають проблеми з серцево-судинною та дихальною системою, що заважає їм жити повноцінним життям і зумовлює багато проблем. У випадку з Мар’яною ситуація ускладнюється ще й тим, що деформація її грудної клітини не симетрична, а має зміщення вліво третього ступеню.

Уже зараз серце через це зміщено більше ніж на 3 см. Мар’яні важко дихати. Їй болить серце.

Дівчині 12 років, вона росте і з кожним днем тиск на серце збільшується. Під цим тиском воно може в будь-який момент розвернутися і її життя може обірватися.
Шляхом оперативного втручання проблему можуть вирішити в Національній дитячій спеціалізованій клініці ОХМАТДИТ. Ціна питання – 150 тисяч гривень. Сума нібито невелика. Але непосильна для родини Мар’яни, адже в ній виховуються ще троє її братиків і сестричка.

“Як і будь-яка дівчинка, Мар’яна мріє стати красивою, знову займатися танцями і не соромитися ходити з подругами на пляж, – говорить мама Мар’яни Оксана. – А от я мрію, щоб моя дитина просто жила, тому що на цей момент ніхто не знає, скільки ще витримає її серце. Тому ми звертаємось до всіх небайдужих, аби в Мар’яни з’явилася надія на життя”.

5168 7573 5189 2783 – номер карти ПриватБанк.
0934190528 – номер телефону мами Оксани.