До Дня Незалежності в Черкасах встановлюватимуть національний “футбольний” рекорд

16 Липня 2018 18:46

Новий національний рекорд із найтривалішого футбольного матчу планують зафіксувати в Черкасах. Встановлюватимуть його в рамках спортивного фестивалю до Дня Незалежності України 23-24 серпня. Без перерви – упродовж 24 годин – на Центральному стадіоні всі охочі зможуть взяти участь у грі, повідомляють у міській раді.

За словами заступника міського голови Юрія Ботнара, який ініціює проведення фетивалю, стартує рекордний матч 23 серпня о 19.00. Фіксуватимуть його за результатами гри о цій же годині наступного дня представники Національного Реєстру Рекордів України.

“Стати частинкою цього рекорду може кожен охочий – як професійні гравці, так і просто любителі футболу, – прокоментував Юрій Ботнар. – Ми хочемо продемонструвати, що в Черкасах – у центрі України – є спортивні, активні, енергійні люди, які вміють об’єднатися навколо ідеї здорового способу життя.

Черкаська міська рада запрошує всіх охочих долучитися до встановлення рекорду.

Зареєструватися можна за телефонами 0677757748, 371468 або ж за посиланням – http://bit.ly/2LfpAxpВодночас, через сторінку спортивного фестивалю в мережі «Фейсбук».