Фонтан на площі 700-річчя Черкас відновлять, а ярмарок – переселять

20 Липня 2018 12:35

На засіданні виконавчого комітету Черкаської міськради заступник міського голови Ігор Коломоєць дав департаменту економіки та розвитку протокольне доручення знайти альтернативне місце для ярмарку на площі 700-річчя. Оскільки така вулична торгівля  захаращує довколишню територію, зокрема, прилеглий  фонтан.

Фонтан на площі 700-річчя Черкас відкрили у 1986 р. Водограй прикрашає 5-метрова фігура Бояна (скульптор Анатолій Кущ). Фото facebook.com/Борис Юхно

“Площа та водограй – мають символічне значення для міста. Вони присвячені річниці заснування Черкас. І хоча зараз фонтан не працює та потребує реконструкції,  вважаю, що це не є приводом для захаращення площі торговими точками”,– коментує ситуацію Ігор Коломоєць.

Схожої думки дотримується  і заступник міського голови Юрій Ботнар, який  запропонував знайти альтернативне місце для  ярмарку, аби така торгівля мала упорядкований вигляд.

До речі, також усі присутні члени виконкому одноголосно підтримали  передачу фонтану на площі 700-річчя на баланс КП “Черкасиводоканал”. Адже фонтан потрібно реконструювати і створити для мешканців мікрорайону гарне  місце для відпочинку.