Черкащанин установив національний рекорд України

3 Серпня 2018 13:32

Спортсмен із Черкас, срібний призер Олімпійських ігор, Сергій Куліш показав високі результати та особисті рекорди на чемпіонаті України з кульової стрільби. Змагання тривали з 27 липня по 2 серпня у трьох містах: Києві, Львові та Чернігові.

Черкащанину не було рівних у  вправах зі стрільби з малокаліберної гвинтівки:  у вправі МГ-9 (60 пострілів лежачи) він показав абсолютний результат  – 600 очок з 600 можливих; у вправі МГ-6 (стрільба по 40 пострілів з трьох положень) Сергій Куліш настріляв найвищий результат для закритих та відкритих стрільбищ за всю історію кульової стрільби України –1186 очок. Таким чином, Сергій завоював дві золоті медалі у особистому заліку. До них додалася і бронзова медаль у фіналі вправі ГП-6 (пневматична гвинтівка, 60 пострілів).

Загалом команда Черкаської області була представлена дев’ятьома спортсменами, зазначають у обласному відділенні НОК України. Всі продемонстрували високий рівень підготовки як в індивідуальних, так і командних вправах.