За вихідні на Черкащині втопилося троє

6 Серпня 2018 13:13

Троє осіб стали жертвами води минулих вихідних на Черкащині. Так, за інформацією рятувальників, 4 серпня близько 10-ї ранку на річці Тясмин в межах міста Сміла місцеві жителі  виявили тіло невідомого чоловіка. Загиблого підняли на поверхню водолази.

Того ж дня, близько 18-ї години у Плескачівці Смілянського району, під час відпочинку на місцевому ставку, пішов купатися та потонув 34-річний селянин. Тіло загиблого помітили місцеві жителі, які й підняли його на берег.

Ще одне повідомлення про те, що в Умані під час відпочинку на місцевому ставку пішов купатися та зник місцевий житель, надійшло до рятувальників близько 20:35. Швидкі пошуки зниклого силами чергового караулу місцевої пожежно-рятувальної частини спільно з поліцейськими успіху не мали. Через настання ночі пошуки припинили. Загиблого, чоловіка 60-ти років, знайшли та підняли на поверхню наступного дня водолази.

З початку року на водних об’єктах області зареєстровано 56 пригод, внаслідок яких 44 особи загинуло, 27 – вдалось урятувати.