Жашківщина, Смілянщина, Чигиринщина – тут найбільш напружена ситуація з пожежною небезпекою

9 Серпня 2018 17:00

Сезон полювання розпочнеться на фоні надзвичайної пожежної небезпеки, повідомляють в Черкаському обласному гідрометеоцентрі.

Уже цієї суботи, 11 серпня, на Черкащині планується відкриття сезону полювання на пернату дичину. Однак, вже зараз майже на всій території областізберігається найвищий 5 клас пожежної небезпеки. Найбільш напружена ситуація з горимістю в екосистемах в Жашківському, Смілянському та Чигиринському районах.

Надалі скандинавський антициклон забезпечить на Черкащині суху, сонячну погоду. Найближчої суботи та неділі будуть прекрасні умови для роботи на присадибних ділянках та відпочинку на свіжому повітрі, денні температури очікуються в діапазоні 25..30°.

А з 14 серпня розраховуємо ще й на посилення спеки.

Така погода призведе до зростання пожежної небезпеки. В цей період варто бути обачними з відкритим вогнем в природних екосистемах. Адже запобігти пожежі у сілі легше, ніж її гасити.

До того ж варто пам’ятати, що відповідно до розпорядження Черкаської облдержадміністрації №71 від 09.02.2017 під час надзвичайної пожежної небезпеки діє заборона відвідування громадянами лісів та в’їзду до зелених масивів транспортних засобів.