Початок”сезону полювання” на Черкащині: поліція склала 7 протоколів на нетверезих (відео)

13 Серпня 2018 09:00

На Черкащині відкрився сезон полювання. На Дніпро з`їхалися охочі вполювати дичину. Місця, де це дозволено, під пильним наглядом патрульної поліції, Укртрансбезпеки та охоронців мисливських угідь. Сезон на пернатих триватиме до кінця листопада, за правилами полювати можна лише у вихідні дні.

Інспектори перевіряють чи є у мисливців всі необхідні дозволи, зброю та водний транспорт. Окрім тих, хто з рушницею, поліціянти перевіряють і кермувальників маломірних суден на стан алкогольного сп’яніння, бо часто, піддавшись традиціям, водії нехтують правилами поводження на воді, безпекою та Законом, що передбачено у ч. 5 та ч.6 ст. 130 КУпАП.

За такі порушення на громадян правоохоронці складають протоколи зі штрафом у розмірі 2 550 гривень та направляють матеріали до суду.

Полювання – не розвага, це небезпечне заняття!

Полювання – не розвага, це небезпечне заняття: інспектори слідкують за порядком на водіУ Черкасах відкрився сезон полювання. На водойму з`їхалися охочі вполювати дичину. Місця, де це дозволено, під пильним наглядом патрульної поліції, Укртрансбезпеки та охоронців мисливських угідь. Інспектори перевіряють чи є у мисливців всі необхідні дозволи, зброю та водний транспорт. Сезон на пернатих триватиме до кінця листопада, за правилами полювати можна лише у вихідні дні. Окрім тих, хто з рушницею, поліціянти перевіряють і кермувальників маломірних суден на стан алкогольного сп`яніння, бо часто, піддавшись традиціям, водії нехтують правилами поводження на воді, безпекою та Законом, що передбачено у ч. 5 та ч.6 ст. 130 КУпАП. За такі порушення на громадян правоохоронці складають протоколи зі штрафом у розмірі 2 550 гривень та направляють матеріали до суду. Кожен із мисливців знає, що при пересуванні на всіх видах транспорту зброя повинна знаходитися в зачохленому вигляді або розібрана. При коротких переїздах на полюванні всередині угідь, а також пливучи човном водоймою під час полювання, чи прямуючи на номер, чи до засідок допускається тримати рушницю зібраною, але обов’язково розрядженою, спрямувавши стволи вгору або в сторону від перебування людей, житла або мисливських собак. Проте, один із чоловіків знехтував такими правилами. Під’їжджаючи на номер, він здійснив постріл, до того ж у нього виявили ознаки алкогольного сп`яніння. Перевірка на місці показала – 0,34 проміле. За що порушник отримав протокол.Усього, під час патрулювання на річці Дніпро, патрульні водної поліції склали 7 протоколів за керування транспортом у нетверезому стані. Грубих порушень правил полювання на водоймі не виявили. Втім, нагадаємо, що кожен мисливець вирушаючи на полювання повинен пам’ятати, що його та товаришів, що йдуть з ним на полювання, чекають вдома. Полювання – не розвага, це небезпечне заняття!

Posted by Патрульна поліція Черкаської області on Sunday, 12 August 2018

Кожен із мисливців знає, що при пересуванні на всіх видах транспорту зброя повинна знаходитися в зачохленому вигляді або розібрана. При коротких переїздах на полюванні всередині угідь, а також пливучи човном водоймою під час полювання, чи прямуючи на номер, чи до засідок допускається тримати рушницю зібраною, але обов’язково розрядженою, спрямувавши стволи вгору або в сторону від перебування людей, житла або мисливських собак.

Проте, один із чоловіків знехтував такими правилами. Під’їжджаючи на номер, він здійснив постріл, до того ж у нього виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Перевірка на місці показала – 0,34 проміле. За що порушник отримав протокол.

Усього, під час патрулювання на річці Дніпро, патрульні водної поліції склали 7 протоколів за керування транспортом у нетверезому стані. Грубих порушень правил полювання на водоймі не виявили.