У період осінь-весна матимемо найдорожчий в світі політичний театр і публічний будинок одночасно, – думка

9 Вересня 2018 17:40

Верховна Рада є територією для проведення апробації, різноманітних операцій та спецоперацій в контексті передвиборчої кампанії. Майже всі головні кандидати і їх команди зібрані на цьому майданчику або біля цього майданчика. Вони будуть працювати в інтересах своїх виборчих кампаній. Про це розповів “Politeka Online” Микола Томенко, лідер партії “Громадський рух “Рідна країна”.

“Ми в період осінь-весна будемо мати найдорожчий в світі політичний театр і публічний будинок одночасно. Кожен відіграє якусь роль, хтось підігрує, а ми за це платимо. Ніде в світі такого немає. Ми платимо не тільки за машини, подорожі, відпочинок, оздоровлення, неприйняті закони, але і за їх рекламу”, – впевнений політик.

За інформацією Томенка, за три місяці українці заплатили з бюджету майже 1,5 млрд гривень на фінансування політичних партій.

“Це нескінченне шоу буде домінувати. Подивіться питання, які розглядаються. Проста людина забута, ніхто його не згадує, економічних законопроектів в принципі не існує, соціальних — хіба що для піару, якихось професійних серйозних немає. Законопроекти стосуються переважно геополітики або внутрішньої політики”, – вважає Микола Томенко.

cheline.com.ua

“У цьому році фантастично недофінансовані всі сфери освіти та охорони здоров’я. При всій тарабарщині про реформи реальний працівник цих сфер не розуміє, що його чекає з 1 вересня або з 1 січня. Тарифи — сказали, що з 1 жовтня піднімуть, але ніхто ж не знає остаточні ціни”, – підсумував політик.

З повним текстом матеріалу можна ознайомитися тут.