Черкаські рятувальники долучилися до ліквідації наслідків НС у Ічні

10 Жовтня 2018 09:00

Рятувальники Черкаської області долучилися до роботи зведеного загону ДСНС України, який розгорнуто для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на військовому арсеналі у Ічні на Чернігівщині. Тут 9 жовтня сталася пожежа на артилерійських складах.

фото УНІАН

Як розповів Коснятин Проценко із управління ДСНС у Черкаській області, відповідно до розпорядження голови служби, черкаським рятувальникам доручено виконання завдань щодо додаткового матеріально-технічного забезпечення потреб зведеного загону.

У вівторок, 9 жовтня, транспорт управління ДСНС зі спеціальним вантажем здійснив свій перший рейс з Черкас до селища Парафіївка, Ічнянського району, Чернігівської області, де розгорнуто базовий табір ДСНС.

До складу зведеного загону входять 220 чоловік особового складу і 60 одиниць техніки, у тому числі 21 піротехнічний розрахунок, загальною чисельністю 105 чоловік на озброєнні яких є 39 одиниць спеціальної техніки.

Крім цього, у стані підвищеної готовності знаходиться черкаський зведений загін. Усі рятувальники забезпечені бойовим одягом, спорядженням, засобами індивідуального захисту та медичними препаратами.