У Черкасах затримали двох чоловіків, які розкопали поховання на старому кладовищі

11 Жовтня 2018 18:31

У Черкасах патрульні поліцейські затримали двох чоловіків, які розкопали поховання на старому кладовищі, повідомляють в Управлінні патрульної поліції в Черкаській області.

Про те, що на цвинтарі на вулиці Гетьмана Сагайдачного вандали зруйнували могилу та викрали звідти металеві речі, поліції повідомив онук померлої близько 10-ї ранку. Він виявив повалений пам’ятник і надгробок, де була похована його бабуся. Правоохоронці з’ясували, що тоді було понівечено не одну могилу і на місце направили слідчо-оперативну групу.

facebook.com/cherkasypatrulpolice

Через 2 години за вказаною адресою до патрульних звернувся той самий заявник і повідомив, що щойно бачив на місцевому цвинтарі двох підозрілих осіб, які підкопували могилу.

Охоронці порядку направились на вказане місце, аби перевірити чи справді хтось здатен на таке святотатство серед білого дня. Так поліцейські затримали ймовірних вандалів, які за допомогою лопати і арматури сподівалися “розжитися” на металевих виробах.

facebook.com/cherkasypatrulpolice

Зловмисників зараз опитують слідчі Черкаського відділу поліції, які з’ясовують усі деталі та причетність осіб до вчинення кримінального проступку.