У Черкасах – ажіотаж навколо контейнерів для вживаного одягу

1 Листопада 2018 08:43

Благодійна організація “Черкаська мережа” розвантажила один із десяти контейнерів для вживаного одягу, встановлених майже тиждень тому біля Свято-Троїцького собору. Частину речей забрала БО “Черкаська мережа”, соціальні працівники відсортують одяг та роздадуть усім, хто потребує.

facebook.com/CherkassyPLWH

“Ми не очікували, що у перший тиждень буде такий ажіотаж. Дуже приємно, що черкащани допомагають людям, які перебувають у скруті. Наразі ми намагаємося терміново вирішити питання з вивантаженням контейнерів, адже силами нашої організації це зробити дуже важко. Ми не маємо потрібного транспорту для цього”, – пояснює координаторка проектних напрямків БО “Черкаська мережа” Ольга Мардарь.

Працівники організації також просять містян попередньо пакувати речі в пакети чи сумки, щоб під час вивантаження контейнерів одяг не бруднився.

Потреба у одязі є завжди, і оскільки організація працює по всій області, відтепер допомогу зможуть отримати люди й з інших міст. Зокрема, частину дитячого одягу відправлять в Умань.

“Одна із моїх клієнток з Умані має двох маленьких діток і постійно потребує дитячих речей. Раніше ми не мали змоги відправляти одяг в інші міста, адже першочергово закривали потреби жіночого центру “Мережка”. Завдяки контейнерам для збору одягу та активності й небайдужості черкащан, маємо можливість допомагати людям із інших”, – говорить соціальний працівника БО “Черкаська мережа” Дмитро Носуля.

Нагадаємо, 23 жовтня міська рада встановила в Черкасах десять контейнерів для одягу, який був у використанні. Вони були закуплені за кошти громадського бюджету.